ייצור כחול לבן מהיצרן לצרכן הובלה והרכבה עד 14 ימי עסקים קנייה בטוחה עד 12 תשלומים 18 גוונים מיוחדים לכל ארון

2 דלתות הזזה

טריקה שקטה OPK ללא תוספת תשלום

ארון הזזה אלמנט
רק 1,599 ₪
2 דלתות הזזה

ארון הזזה פאולו
רק 1,749 ₪
2 דלתות הזזה

ארון הזזה אלגנט
רק 1,959 ₪
2 דלתות הזזה + מראה

ממליצים עלינו

ציון 4.5 מתוך 5, מבוסס על 31 ביקורות

ארונות הזזה 2 דלתות – ארון קטן ופרקטי לכל חדר

אם אתם מחפשים את התוספת המושלמת לחדר שלכם, מצאנו אותה. מדובר בפתרון האחסון היעיל והנוח ביותר, במחיר שכל אחד יכול להרשות לעצמו. ארונות הזזה 2 דלתות הם יפים, מתאימים לכל חדר וניתן להציבם בכל פינה. אפילו כחלק מחדר ארונות קיים.

מתי אנו צריכים ארונות הזזה 2 דלתות?

לא תמיד אנו רוצים להשקיע הון בארון, ולפרוש אותו לרוחב כל הקיר. לפעמים, מספיק לנו ארונות הזזה 2 דלתות, צרים ופרקטיים. ארון כזה מתאים לחדר קטן או למי שמעדיף מרחב לחדר ומעוניין שיהיה בו ריהוט נוסף כמו מיטה זוגית, מזנון לטלוויזה או אפילו פוף וספה. 

חדרים קטנים

בנוסף, ארונות קטנים מותאמים לחדרים קטנים, כמו אלה שיש במרכזי הערים או בממ"ד שאינו רחב ידיים. אתם יכולים להזמין שני ארונות כאלה ולמקמם זה לצד זה בזווית משום שהדלת שלהם אינה נפתחת כמו ארון רגיל. לכן, הניצול של המרחב מושלם.

למה דווקא הזזה ולא דלת רגילה?

רבים מעדיפים דווקא ארון הזזה משום הוא שהוא מעניק מקום מאוד חסכוני ופונקציונלי שמתאים למגוון רחב של חללים בבית. בארץ, אנו רואים שמשתמשים בעיקר בארונות כאלה כיום. 

איפה בבית? ארון הזזה נפוץ במיוחד בחדרי שינה, אבל גם תמצאו אותו בחדרי ילדים, משרדים ביתיים ואפילו במסדרונות צרים. העיצוב של הארון הזזה מאפשר לו להשתלב בצורה חלקה עם עיצוב החדר, מאחר שהדלתות שלו מתזזות אופקית ולא דורשות מרווח נוסף לפתיחה כמו בארונות רגילים. 

עם מראה או בלי מראה?

רוצים להיות פרקטיים עד הסוף? אתם יכולים להוסיף מראה לדלת של הארון. זו יכולה לראות מראה רק על דלת אחת בלבד או על שתיהן. כך, גם החדר הקטן ביותר מתחיל להראות גדול יותר. מלבד זאת, כאשר המראה ממוקמת בחדר כחלק מהארון, יש לכם יותר מקום פנוי על הקיר כדי לתלות תמונות או להציב רהיטים אחרים. לכן, ארון הזזה שתי דלתות עם מראה יכול להיות אלמנט עיצובי ופרקטי כאחד.

גם למשרד וגם לבית

חושבים לרהט גם את המשרד שלכם או את החדר בבית המשמש כמשרד ביתי. אין מקום אחסון טוב יותר מזה. לא בכדי, עסקים רבים בוחרים למקם את כל הקלסרים בארונות הזזה. זאת, משום שניתן לפתוח ולסגור את הארון גם אם הוא ממוקם בפינה נדחת או מאחורי שולחן. במשרד, רבים יעדיפו לוותר על המראה ודווקא להשתמש בארון עם דלתות זכוכית מלובנת מרשימות או דלתות עץ המתכתבות מבחינה עיצובית עם שאר הריהוט בחדר.

לסיכום

ארונות הזזה 2 דלתות מאפשרים שימוש יעיל במרחב ומקסום של האחסון, מה שהופך אותם למושלמים בבתים עם מגבלות שטח. חשבו כמה ארונות תוכלו למקם בחדרי הבית השונים, וכך ליצור מרחב מאורגן, מעוצב ונעים יותר. העלות של הארונות הללו אינה גבוהה והם נשארים עמכם לאורך שנים, גם בבית שלכם וגם בדירה מושכרת. 

סינון לפי

מחיר

2 Price

כולל

Filters
זמינים לכל שאלה